10-10-2016

Zondag 9 oktober 2016 Dag van de Logistiek Oss

Deze dag stond helemaal in het teken van logistiek. Men kon op een unieke manier kennis maken met alle facetten van de logistieke sector. Grote logistieke Osse bedrijven openden hun deuren en lieten hun nieuwste materieel zien.

Op uitnodiging van de organisatie was VVN afd. Maasland ook aanwezig.

  • De kantelsimulator trok veel bezoekers.
  • Door het onder begeleiding lopen over een lijn met een alcohol- en drugsbril op, hebben veel bezoekers ervaren, dat het gebruik van alcohol en drugs bij deelname in het verkeer, zeker niet samen gaan.
  • Veel animo was er voor de verkeerstuin. Nadat kinderen het parcours afgelegd hadden, ontvingen ze het felbegeerde certificaat.

Een succesvolle dag die voor herhaling vatbaar is.

Sectie titel