19-11-2022

VRIJWILLIGERSUITSTAPJE VVN afd. Maasland

Zaterdag 19 november vond het jaarlijks uitstapje plaats voor de vrijwilligers van VVN afd. Maasland. De laatste 2 jaar kon dit uitstapje helaas geen doorgang vinden i.v.m. corona.

Het programma vond o.a. plaats bij ‘Van der Veeken Meccano’ in Rosmalen. Met de Meccano verzameling die stond opgesteld, beleefde men de ontwikkeling van landbouwmachines vanaf de jaren ‘50 tot heden. Gepassioneerd vertelde Lambert v.d. Veeken over zijn uit de hand gelopen hobby. www.vanderveekenmeccano.nl

Ook werd het museum ‘Bouwmachines van Toen’ in Vinkel bezocht. Enthousiaste vrijwilligers van dit museum gaven uitleg over de bouwmachines waar de geschiedenis van het GWW- (Grond, Weg en Water) materieel tot leven komt. www.bouwmachinesvantoen.nl

De dag werd afgesloten met een heerlijk buffet. De vrijwilligers van VVN Maasland keerden voldaan huiswaarts met de toezegging dat we volgend jaar weer op ze kunnen rekenen.