18-10-2023

Verkeersdag Senioren

Op 18 oktober organiseerde VVN afdeling Maasland een verkeersdag voor senioren in het Mondriaan Hooghuis College in Oss waaraan 70 personen deelnamen.

De dag werd geopend door voorzitter Jurriën van der Veer en de wethouders mobiliteit van de gemeenten Oss (Sidney van den Bergh) en Bernheze (Marius Tielemans).

Het programma bestond uit rijden in een lesauto met een ervaren instructeur, opfrissen van de verkeersregels, oren en ogen controleren door een audicien en een opticien, een bezoek aan een fysio- en een ergotherapeut om mobiliteit te meten, reactiesnelheid meten in een rijsimulator, uitleg over de invloed van alcohol en medicijnen en uitleg en uitproberen van e-bikes en een elektrische driewielfiets.

Bekijk hier de video die omroep Walraven van de dag maakte.