24-05-2023

Opfriscursus ‘verkeersregels’ voor minder verkeersongevallen

 

Verkeersregels veranderen, telkens een klein beetje. Door al deze veranderingen in de afgelopen jaren is het de vraag of je nog wel veilig en verantwoord kunt deelnemen aan het verkeer. Het opfrissen van de verkeersregels is broodnodig voor iedereen die aan het verkeer deelneemt.

Veilig Verkeer Nederland afd. Maasland (Oss en Bernheze) biedt daarom in samenwerking met Verkeersschool Kees van Iersel en Volksuniversiteit Oss een opfriscursus aan. In de cursus worden verschillende onderwerpen behandeld, zoals rotondes, snelweg, voorsorteervakken, taal van de weg en verlichting komen aan bod. Deze cursus is bedoeld voor iedereen die al lange tijd in het bezit is van zijn of haar rijbewijs. Het aanmelden loopt via de Volksuniversiteit Oss. Ga daarvoor naar de website www.volksuniversiteitoss.nl. De organisatie hoopt dat zij mede door dit initiatief een bijdrage kan leveren aan minder verkeersongevallen. “Samen gaan we voor NUL verkeersdoden Brabant.”