12-06-2009

Veilig en vaardig op weg met een scootmobiel

Donderdag 11 juni heeft BrabantZorg i.s.m. Doove Care Group (leverancier), Veilig Verkeer Nederland afdeling Maasland, gemeente Oss WMO en politie Maasland een zeer geslaagde middag georganiseerd op het parkeerterrein van SV TOP. Bestuurders van scootmo-biels en andere ge├»nteresseerden hebben een parcours gereden met allerlei hindernissen die men dagelijks kan tegenkomen. Leerlingen van ‘Het Hooghuis’ afdeling SDV en enthousiaste medewerkers van de organisatie begeleidden de bestuurders van de scootmobiels. Het parcours werd geopend door wethouder J. lding, die zelf de eerste ronde reed. Daarna kreeg hij uit handen van mevrouw Lo van Loenen Martinet, locatiemanager BrabantZorg (o.a. ‘De Ruwaard’) een certificaat van deelname overhandigd. Iedere deelnemer aan het parcours kreeg na afloop zo’n certificaat. Ook kon men vragen stellen aan de leverancier, aan een ergotherapeut van BrabantZorg en aan de WMO-consulent van de gemeente Oss. Dit evenement zal op andere locaties in de regio van BrabantZorg worden herhaald. Voor informatie kunt u bellen met klantenservice BrabantZorg 0412-622678