24-05-2023

Spannende verkeersquiz regio Den Bosch

Op 24 mei vond de regionale verkeersquiz regio Den Bosch plaats in theater De LIEVEKAMP. Deelnemende scholen waren Caleidoscoop uit Empel, Theresiaschool uit Berlicum en Vijfhoeven uit Vlijmen. Een school uit Oss heeft afgezegd omdat ze geen begeleiding konden vinden.

Een spannende strijd met als winnaar basisschool Vijfhoeven uit Vlijmen.

Juryleden waren Melanie de Bruijn, gemeente Heusden, Bart van de Holsbeek, oud-wethouder St. Michielsgestel en vicevoorzitter District Zuid VVN en Jurriƫn van de Veer als voorzitter VVN-afdeling Maasland (Oss en Bernheze).

De organisatie van de verkeersquiz was in handen van Nieke Kleinen en Mirjam van den Hove-Lommerse van VVN District Zuid. Leuke bijeenkomst en strijdvaardige leerlingen. Presentatie was in handen van Jerre Maas.