Première nieuwe voorstelling mevrouw Plume en Quick

Op donderdag 7 en vrijdag 8 april 2022 vond de première plaats van de nieuwe voorstelling van mevrouw Plume en Quick van VVN-afdeling Maasland (Oss en Bernheze).

Wie komt daar de klas in met een kleurige handpop….?
Dat vragen de kinderen uit groep 1 en 2 van basisschool Eikenwijs uit Heesch zich af.
“Ik ben mevrouw Plume en dit is Quick” zegt de fraai aangeklede acteur.
We zijn samen onderweg en nemen jullie graag met ons mee!
Zo begint mevrouw Plume (Lonneke van der Veer) haar nieuwe solovoorstelling “mevrouw Plume en Quick onderweg”.

Na een intensieve voorbereiding van schrijven en bijschaven en het maken van de benodigde decorstukken gaat de première nog het begin zijn van nog vele voorstellingen. In de nieuwe voorstelling speelt mevrouw Plume met behulp van een handpop (figuur Quick) en neemt zij de kinderen mee in de wereld van het veilig deelnemen aan het verkeer. Op speelse wijze gaat zij in gesprek met de handpop en speelt in op de reacties van de kinderen. Vorig jaar werd een leer en vertelboekje: “Quick helpt je veilig door het verkeer” uitgebracht. Het boekje is verspreid over kinderdagverblijven, peuterwerk, basisscholen, kinderopvang en geregistreerde gastouders. Aanvullend hierop nu een educatieve voorstelling “Mevrouw Plume en Quick onderweg”. De première vond plaats op basisschool Eikenwijs in Heesch. De voorstelling is gericht op leerlingen uit groep 1 en 2. “Dit is een waardevolle en nuttige aanvulling op onze educatieve voorstelling RoodGroen”, meldt Jurrien van der Veer, voorzitter van de afdeling. Op donderdag 14 april wordt de voorstelling op de basisschool ‘t Schrijverke gespeeld. Meer informatie over de projecten van VVN-afdeling Maasland (Oss en Bernheze) is te vinden op de website https://vvn-maasland.nl

Voorstellingen van “Mevrouw Plume en Quick onderweg” kunnen gereserveerd worden per e-mail:  plumecreatief@gmail.com of op onze website