17-06-2015

Medewerking VVN Maasland aan Brabantbrede actiedag ‘Nul Verkeersdoden Brabant!’ Den Bosch

Dit jaar werd op woensdag 17 juni 2015 een Brabantbrede actiedag georganiseerd voor een verkeersveiliger Brabant met nadruk op senioren in het verkeer. Zowel vanuit de gemeente Bernheze als vanuit de gemeenten Oss en Den Bosch werd daarvoor onze aanwezigheid en inzet gevraagd. De gemeente Bernheze organiseerde samen met VVN afd. Maasland ’s middags een actie op de markt in Heesch. De gemeenten Oss en Den Bosch organiseerden samen met VVN afd. Maasland de hele dag een actie op de markt in Den Bosch. De focus lag op senioren, dode hoek, alcohol en fietsen.
VVN Maasland plaatste hiervoor de oplegger ‘Good 2 See You!’ op de markt in Den Bosch. Mede dankzij diverse vrijwilligers van VVN afd. Maasland werd ook deze actie een groot succes.

Fotoalbum