23-05-2022

Lotus Kring Oss viert jubileum met VVN afdeling Maasland

Vanmiddag brachten Ine van Aarssen en ik, Jan Huijbers, namens VVN afdeling Maasland een bezoekje aan het jubilerend Lotus Oss.

We namen onze alcohol- en drugsbrillen en onze Virtual Reality brillen mee om de leden een indruk te geven hoe beroerd het zicht is wanneer je alcohol gedronken hebt of drugs hebt gebruikt: indrukwekkend en moeilijk om dan met een paar glazen alcohol over een uitgezette lijn te lopen en duidelijk dat je ook met weinig alcohol al niet meer helder ziet.

De VR Brillen laten duidelijk zien dat je goede verlichting nodig hebt op je fiets, daarom kreeg ieder na afloop een noodverlichting voor zijn/haar fiets.

In onze ogen een geslaagde middag waarin enkele deelnemers nog even nagenoten van achtbaan filmpjes in VR.

 

Sectie titel