07-06-2021

Kick-off van leer- en vertelboekje “Quick helpt je veilig door het verkeer”

Op 7 juni vond de kick-off van het leer- en vertelboekje “Quick helpt je veilig door het verkeer” plaats op basisschool De Nieuwe Link en peuterwerklocatie De Schakel in Oss.

Mevrouw Groen en onze nieuwe mascotte Quick assisteerden de juffen van de kleuters en de peuters tijdens de les Oversteken om de leerlingen duidelijk te maken om eerst links, dan rechts en dan weer links te kijken voor ze de weg oversteken.

Na korte toespraken van voorzitter Jurriën van de Veer, wethouder Verkeer Joop van Orsouw en projectleider Jan van den Heuvel hielpen ze wethouder van Orsouw om een puzzel te maken waarmee het project gelanceerd werd.

Onder de aanwezigen ook de projectgroep-leden Roy Thijssen en Ivonne Bast die resp. de tekeningen en de teksten verzorgden.

Onderstaand een foto impressie van de kick-off. Een filmpje van 412TV is hier te zien.