03-03-2016

‘Good 2 See You!’ Hooghuis succes

Op donderdag 3 maart 2016 vond het dodehoekproject ‘Good 2 See You!’ (voortgezet onderwijs) voor leerlingen van ‘Het Hooghuis’ locaties Zuid en West plaats. Bijna 300 leerlingen kregen voorlichting over de dodehoekproblematiek. 25 enthousiaste vrijwilligers, 3 vrachtwagencombinaties, 1 vuilniswagen en 1 touringcar werden hiervoor ingezet. Dit alles vond plaats in de Meidoornlaan in Oss. Wethouder Wijdeven van Bernheze en wethouder Wagemakers van de gemeente Oss (tevens ambassadeur ‘Nul Verkeersdoden Brabant!’) waren aanwezig om het startsein voor deze verkeersdag te geven. Ook zij namen deel aan een praktijkles door plaats te nemen achter het stuur van een van de opgestelde voertuigen. Een succesvolle dag met dank aan alle betrokkenen.

‘Help Brabant op weg naar NUL verkeersdoden!’

VVN afd. Maasland (regio Oss) blijft zich inzetten voor de campagne ‘Help Brabant op weg naar NUL verkeersdoden!’ met in 2016 als thema ALERTHEID!