13-11-2015

Fietsverlichtingsactie Bernheze 2015

Op vrijdag 13 november werd de fietsverlichtingsactie in Bernheze gehouden. Deze actie werd georganiseerd door VVN Maasland in samenwerking met FIETSplezier Michel van de Wetering Heesch. Helaas komt het te vaak voor dat fietsverlichting niet voldoet aan de wettelijk gestelde eisen. Reden genoeg voor VVN Maasland om, in samenwerking met FIETSplezier Michel van de Wetering te Heesch, de jaarlijkse fietsverlichtingsactie te organiseren. Wethouder Wijdeven gaf het startsein voor deze actie. Het geheel werd opgeluisterd door X-Plosion entertainment. Een clown op een speciale fiets, uiteraard goed zichtbaar, vertoonde in het centrum van Bernheze zijn kunsten. Het deskundig team van Michel van de Wetering en vrijwilligers van VVN Maasland verzorgden de reparaties. Alleen de materialen werden in rekening gebracht. Voor de wachtenden stond chocolademelk en erwtensoep klaar.

Michel van de Wetering heeft, in samenwerking met VVN afd. Maasland, al op diverse scholen in Bernheze en Oss, fietsen van de leerlingen gecontroleerd. Dat dit nodig is, blijkt wel uit het resultaat van deze fietskeuringen. Hij verleent, in het kader van duurzaam ondernemen, al jarenlang belangeloos zijn medewerking aan deze actie.