12-02-2015

‘Good 2 see you!’ op Het Hooghuis, Zuid en West

Op donderdag 12 februari 2015 organiseerde de projectleiding van VVN afd. Maasland op

Het Hooghuis, locaties Zuid en West het dodehoekproject voor het voortgezet onderwijs ‘Good 2 See You!’. Circa 25 enthousiaste vrijwilligers en 5 vrachtwagencombinaties werden ingezet om de leerlingen voorlichting te geven over de dodehoekproblematiek. De vrachtwagens stonden opgesteld in de Meidoornlaan in Oss. Het groot aantal voertuigen dat door diverse transportbedrijven en verkeersscholen belangeloos mag worden ingezet voor de dodehoekprojecten van VVN afd. Maasland werd dit jaar versterkt met een vuilniswagen van de gemeente Oss.

 

Om het belang van verkeerseducatie óók op het voortgezet onderwijs te onderstrepen en zeker gezien de campagne ‘Nul verkeersdoden Brabant’ waren bij het startmoment de wethouders Verkeer uit het werkgebied van deze afdeling (gemeenten Oss en Bernheze) aanwezig. Ook zij namen deel aan de praktijkles door plaats te nemen achter het stuur van een vrachtwagencombinatie.

Fotoalbum