15-01-2019

Dodehoekproject 2019 van start

Dodehoekproject ‘This is my life!’ op alle basisscholen in Oss en Bernheze

Medio januari is het dodehoekproject weer van start gegaan op de basisscholen in het werkgebied van VVN afd. Maasland. Tot eind maart worden 46 basisscholen en scholen voor het voortgezet onderwijs uit de gemeenten Oss en Bernheze en uit de plaatsen Vinkel en Nuland bezocht door enthousiaste vrijwilligers met vrachtwagen, bus of landbouwvoertuig om de circa 1500 leerlingen de gevaren van de dode hoek in het verkeer bij te brengen.

Nieuwe transportbedrijven, rijscholen en uiteraard vrijwilligers die zich bij dit project aan willen sluiten zijn van harte welkom.

VVN afd. Maasland (regio Oss) blijft zich inzetten voor de campagne ‘Help Brabant op weg naar NUL verkeersdoden!’. Dankzij het blijvend enthousiasme van het team vrijwilligers, (transport)bedrijven en verkeersscholen blijven wij ‘van de NUL een punt’ maken!