15-01-2015

Afscheid wethouder Reina de Bruijn gemeente Oss

Tevens ambassadeur verkeersveiligheid ‘Nul verkeersdoden Brabant!’

Op donderdag 15 januari 2015 nam het bestuur van VVN afd. Maasland (regio Oss) afscheid van wethouder Reina de Bruijn (o.a. portefeuille Verkeer). Zij vervulde gedurende 3 jaar tevens de functie van ambassadeur verkeersveiligheid ‘Nul verkeersdoden Brabant!’ vanuit de regio ‘s-Hertogenbosch. Mevrouw De Bruijn stelt zich kandidaat voor de Eerste Kamer.

Tijdens de afscheidsreceptie haalde de voorzitter van VVN afd. Maasland, Jurriën van der Veer, enkele anekdotes aan van mevrouw De Bruijn als ambassadeur bij acties van VVN afd. Maasland. Dit terwijl mevr. Groen (theatervoorstelling Rood/Groen van VVN Maasland) op de ‘Nul-fiets’ kwam binnengereden.

Reina namens het bestuur van VVN afd. Maasland: hartelijk dank voor de prettige samenwerking!

Fotoalbum