11-02-2009

Wat ga jij doen?

Stadsprins Arno Smits kreeg er zaterdag nog een titel bij. De rijschoolhouder werd door Antoon de Klein van VVN gekroond tot Super-BOB 2009. De prins ontvangt de onderscheiding, omdat hij zich tijdens de carnaval inzet voor de verkeersveiligheid. Smits zet namelijk een dweilbus in om carnavalsvierders in Oss op te halen en veilig thuis te brengen.

De Sleutel 11 februari 2009

Nog iets meer dan een week, en dan barst het carnavalsfeest weer los. Er worden al volop plannen gemaakt. Waar gaan we naar toe en wanneer? Om camavalsliethebbers op weg te helpen heeft deze krant een speciale carnavalswebsite gemaakt: waarvierikcamaval.nl
Op deze internetpagina vindt u in een oogwenk belangrijke informatie over carnaval in Noord-Brabant Hoe heet Breda, Tilburg of Eindhoven met carnaval? Wanneer zijn de optochten en welke kleuren zijn er gemeengoed tijdens de dolle dagen.

De redactie geeft hard gewerkt om de carnavalsvierder van de juiste informatie te voorzien. Mocht het zijn dat u informatie mist, dan kunt u een bericht achterlaten. Bovendien kan iedere bezoeker door middel van berichtjes, foto’s en filmpjes de rest van de wereld laten weten waar je moet zijn tijdens de carnavalsdagen. Wie meer wil weten over carnaval in eigen dorp, stad, buurgemeente of zelfs heel Brabant, doet er dus verstandig aan te zoeken op www.waar-vierikcarnaval.nl, dé plaats waar carnaval begint