17-12-2020

Jonge fietser knalt op politieauto terwijl hij zit te appen

Een jonge fietser is dinsdag hard met zijn neus op de feiten gedrukt. Terwijl hij zat te appen reed hij op de fiets van zijn moeder op een politieauto en vloog met zijn hoofd door de achterruit. Hij had meteen door dat hij fout zat: ‘Nu snap ik waarom jullie daarvoor bekeuren.’
Geschreven door Cor Bouma

Dinsdag hield de politie een controle in de gemeente Gemert-Bakel. Er werd in uniform en in burger gecontroleerd op vuurwerk, verlichting en het naleven van de coronaregels.

Wijkagent Roel en zijn collega hadden hun onopvallende auto langs de kant van de weg gezet met de alarm- en remlichten. Voor een jonge fietser bleek deze te onopvallend en hij knalde tegen de achterkant.

De jongen hield alleen een kapotte lip en een pijnlijk hoofd over aan de botsing.

In totaal werden er 32 proces-verbalen uitgeschreven bij de controle. 23 keer voor fietsen zonder licht, 2 keer voor bellen op de fiets en 7 keer voor het niet naleven van de coronaregels.